7 NEJLEPŠÍCH LEAGUE OF LEGENDS ŠAMPIONŮ PRO ZAČÁTEČNÍKY

Hra League of Legends má širokou fanouškovskou základnu po celém světě. Hraje se v několika herních režimech a hráč má na výběr z více než stovky šampionů. Každý ze šampionů má jiný herní styl a jejich nabídka se stále rozšiřuje. Vybrat toho správného šampiona může být proto pro úplného začátečníka velmi obtížné. Strategie hraní následujících 7 šampionů je velmi jednoduchá a přímočará. Mají velmi jednoduché útočné, obranné i pohybové schopnosti – s nimi si lze základy League of Legends osvojit opravdu rychle. hra není až tak náročná na hardwarové požadavky a je ji možné hrát například i na notebooku jako tento.


Ashe 

Ashe pochází z Freljordu, je potomkem prastarého rodu a vůdkyní kmene Avarosanů. Chce sjednotit všechny kmeny a vrátit do své země mír. V boji je úspěšná zejména díky svému klidu, inteligenci a luku vyrobenému z ledu.

Frost Shot  nepřítele výrazně poškodí a na nějakou dobu jej omráčí. Díky schopnosti Ranger’s Focus může na krátkou chvíli zvýšit rychlost svých útoků. Použije-li Volley, vystřelí 9 šípů způsobujících vysoké poškození všem nepřátelům v dosahu, ti jsou zároveň na chvíli omráčeni a neschopni boje. Pomocí Hawkshot je schopna si na 5 vteřin prohlédnout jakékoliv místo kdekoliv na mapě. A její velkou zbraní je její Enchanted Crystal Arrow (R), který může vystřelit, aniž by věděla kam. Pokud šíp narazí na nepřítele, způsobí mu poškození odpovídající době letu a zároveň jej na stejně dlouho omráčí. Při dopadu jsou taky zpomaleni a zraněni všichni nepřátelé v okolí.

Garen 

Garen je potomek rodu Korunní stráže a bojovník Neohrožené gardy, společně s kterou chrání svou milovanou Demacii. Jeho brnění je odolné vůči magii a jeho meč je plný síly.

Není sice tím úplně nejsilnějším šampionem, jeho ovládání a herní styl jsou ale velmi jednoduché. Díky schopnosti Perseverance se mu, není-li zasažen, obnovuje část zdraví. Pomocí Decisive Strike se zrychlí jeho pohyb a zvýší se dosažení nepřítele. Courage je schopnost, díky které dostává za každého zabitého nepřítele odměnu v podobě zvýšené hodnoty brnění a je také odolnější vůči magii. Judgment zasadí Garen tvrdou ránu všem nepřátelům ve svém okolí. A Demacian Justice se zvýší účinnost zásahů vůči nejsilnějšímu nepříteli.

Leona 

Leona je svatá válečnice Solari bránící horu Targon. Nosí v sobě božský Aspekt, je oděna ve zlaté zbroji a nikdy odkládá svou Zenitovou čepel a Štít rozbřesku.

Tato šampionka je typickým představitelem role support. Po použití Sunlight na nepřátelé zvýší škodu, kterou jim způsobí její spojenci. Při útoku na nepřítele používá Shield of Daybreak, kterým nepříteli způsobí nejen magické poškození, ale také jej omráčí. Eclipse zvyšuje hodnotu jejího brnění a také její odolnost vůči magii. V boji může také používat Zenith Blade, která zasáhne všechny nepřátele v jedné rovině. Poslední zasažený nepřítel je zároveň omráčen. Solar Flare způsobí škodu všem nepřátelům v okruhu, přičemž nepřátelé stojící uprostřed zasažené oblasti jsou omráčeni a ti stojící na okraji se zpomalí.

Malzahar 

Náboženský fanatik, který kdysi pohlédl do samotné Prázdnoty. Je přesvědčený, že skrze Prázdnotu dojdou všichni ke spasení. Podle jiných ale na druhé straně číhají příšery.

Void Shift je kouzlo, které Malzaharovi výrazně snižuje poškození a zároveň posiluje jeho imunitu vůči omezujícím kouzlům. Kouzlem Call of the Void otevře dva portály do Prázdnoty, z kterých posléze vystřelí dva projektily způsobující magické poškození nepřátel. Void Swarm přiláká stvoření z Prázdnoty, která začnou útočit na nepřátele v okolí. Malefic Visions je silné útočné kouzlo postihující jednoho nepřítele. V případě jeho smrti se ale účinek kouzla přesune na dalšího. Nether Grasp zasáhnou nepřítele a způsobí mu poškození, zároveň v menší míře poškozují také všechny nepřátele v jeho okolí.

Morgana 

Morgana vládne černou magií a pohání ji touha po pomstě. Svádí bitvu se svou sestrou a v boji se nevyhýbá používání zakázané a zlé magie.

Pomocí Soul Siphon zasahuje nepřátele a sama se léčí – přímoúměrně tomu, jakou škodu způsobuje. Dark Binding je kouzlo, kterým vybranou skupinu nepřátel doslova připoutá k zemi. Oblast zasažená jejím kouzlem Tormented Soil způsobuje škodu každému nepříteli, který na ni vstoupí. Částečně může být použita také jako support, svým Black Shield chrání vybraného šampiona před magickým poškozením a omezujícími kouzly. Seslání Soul Shackles způsobí škodu okolo stojícím nepřátelům a zároveň je zpomalí. Pokud se tito nestihnou dostat z jejího dosahu, budou jim způsobeny výraznější škody a budou zároveň omráčeni.

 

Rammus 

Nikdo neví, kde se vzal, ale všem je jasné, že lidského původu tohle stvoření určitě není. Který člověk má na sobě krunýř plný ostnů a tak rád se pořád kutálí?

Jeho základním útokem je Spiked Shell, který způsobuje nepříteli magické poškození. Po použití Powerball se Rammus smotá do klubíčka a vysokou rychlostí vyrazí k nepřátelům. Kromě škody je také zpomalí. Na svou obranu může použít Defensive Ball Curl, kterým zvýší hodnotu svého brnění a svou odolnost vůči magii. Frenzying Taunt způsobí, že na něj zasažený nepřítel zaútočí. Po seslání Tremors je způsobena škoda a zpomalení všem nepřátelům v dosahu.

Teemo 

Teemo je malý, veselý yordl z Bandle City. Je členem Průzkumného sboru, jehož Kodex dodržuje do posledního písmene. Pro některé je tento tvor otravný, pro jiné nesmírně roztomilý – v boji je ale až překvapivě silným protivníkem.

Guerrilla Warfare je schopnost, díky které získá Teemo neviditelnost. Je-li na otevřeném prostranství, je neviditelný pouze tehdy, když se nehýbe. Neviditelně se pohybovat může pouze při pohybu v křoví. Poškození zasazuje nepříteli pomocí Blinding Dart, která nepřítele zároveň také na chvíli oslepí. Při použití Move Quick získá bonus k rychlosti. Toxic Shot způsobí jeho nepříteli základní poškození a po krátkou chvíli mu bude způsobovat i další. A na nepřítele může také nastražit Noxious Trap v podobě houby, která po zašlápnutí vypustí jedovatý mrak způsobující nejen poškození, ale také zpomalení.

Nejlepší notebook pro League of Legend

You may also like...

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: