EU LCS Summer Split 2017 – Týždeň 6 – Preview zápasov

EU LCS TÝŽDEŇ 5foto: www.lolesports.com

Po krátkej turnajovej prestávke kvôli  Rift Rivals 2017, sa tento týždeň opätovne môžeme tešiť na súboje tímov v Európskej LCS. Rift Rivals nám ukázal akou kvalitou oplývajú  európske a severoamerické tímy. Do finále sa prebojovali UoL, Fnatic nepotvrdili svoju kvalitu z LCS a G2 Esports zahrali to čo momentálne hrajú aj na európskej scéne. Na každej veci treba nájsť niečo pozitívne, momentálne vedúce tímy EU a NA LCS Fnatic a Unicorns of Love po turnaji vedia, že ani ich dominancia v EU LCS nestačí na svetovej scéne, že nesmú zaspať na vavrínoch a musia na svojich výkonoch pred Worlds 2017 poriadne zapracovať.

PREHĽAD KURZOV V STÁVKOVEJ KANCELÁRIE TIPSPORT

Šiesty týždeň LCS v stávkovej kancelárii TIPSPORT prináša takéto kurzy na víťazstvá v zápasoch:

Keď sa pozrieme na jednotlivé kurzy určite najväčšiu hodnotu ma stávka na zápas Splyve vs G2 Esports.

Fanúšikovia zo Slovenskej republiky si môžu na zápasy staviť v kancelárii TIPSPORT.SK

Fanúšikovia z Českej republiky si môžu na zápasy staviť v kancelárii TIPSPORT.CZ

 

HARMONOGRAM  ZÁPASOV – 6 TÝŽDEŇ EU LCS  SUMMER SPLIT 2017

V šiesťom týždni som najviac zvedavý na zápasy tímov, Unicorns of Love, Fnatic a G2 Esports, ktoré reprezentovali región na turnaji Rift Rivals 2017. Najme Fnatic predvádzal v EU LCS dominantné výkony a na Rifte následne pohorel. Budú slabé výkony FNT pokračovať aj v LCS? Alebo NA LCS má vyššiu kvalitu ako EU LCS? To sa dozvieme už tento týždeň.

 

EU LCS SUMMER SPLIT 2017 – 6. TÝŽDEŇ DEŇ 1

Zápas # 1: Ninjas in Pyjamas vs. Team Vitality
júla 2017, 17:00 CEST

NiP – v doterajšom priebehu LCS nedosiahli ani jedno zápasové víťazsvo, a v tomto súboji sa stretnú s tímom z druhej polovice tabuľky B. V piatom týždni LCS sa NiP postavili proti nevýrazným Mysterios Monkeys proti ktorým dokázal udržať krok len do early mid game, následne hra už bola v réžii MM. Solídny výkon podal TOP NIP Profit, ktorý ale nedokázal potiahnuť celý tým.

VIT sa v piato týžndni postavili tímu ROCCAT, súboj bol vyrovnaný v late game však zapracoval MID Nukeduck a so svojim Kogmawom doázal prelomiť obratu Roccatov.

Tento súboj vydím v réžii VIT, ktorí sú pred NiP vo výkone jednak invidualít , ale aj v ohľade výkonu celého tímu.

Predikcia: Team Vitality vyhrá

 
Zápas # 2: Roccat vs H2k
júla 2017, 20:00 CEST

V ďalšom súboji sa proti seba postaví tím zo spodného konca tabuľky A Roccat a tím z vrchu tabuľky B H2k. V doterajších výkonoch Roccatu nevidím žiaden rapídny progress ich tímová hra začala stagnvoať a nezlepšuje sa od zápasu k zápasu. Roccat musia zlepšiť map control, objective kontrol a určite by mali popracovať na kompozíciách.

Na druhej strane H2k podáva vyrovnané výkony aj proti tímom z vyššich priečok tabuľky.  V prípade ak H2k pomýšľa na dosiahnute vrcholu svojej skupiny je pre nich výhra nad Roccat povinná jazda.

Predikcia: H2k vyhrá.

 

EU LCS SUMMER SPLIT 2017 – 6. TÝŽDEŇ DEŇ 2

 

Zápas # 1: Splyce vs G2 Esports
júla 2017, 17:00 CEST

Dnes uvidíme zápas zástupcu EU LCS na Rift Rivals 2017 turnaji G2 Esports, ktorý sa postaví obávaným Splyce.

G2 – sa momentálne nachádzajú v strede skupiny A, so skóre 3W-3L. Na turnaji Rivals predviedvádzali priemerné v niektorých prípadoch až podpriemerné výkony. V poslednom súboji LCS predviedli proti Mysterious Monkeys priemerný výkon a o ich výhre proti poslednému tímu tabuľky rozhodol v late game vynikajúco hrajúci ADC Zven.

SPLYCE – nastúpi do zápasu s pozitívnym skóre 4W-2L, v poslednom kole jasne podľahli Top tímu EU LCS Fnaticom, ked v zápase zjavne výkonnostne prepadli TOP Wunder a BOT Kobbe so SUPPORTOM Mikyx.

Predikcia: Splyce vyhrajú. Splyce momentálne podávajú konzistentnejšie tímové výkony ako G2, ktorých tím momentálne drží len ADC Zven. Na tento zápas is určite stavím v kurze 2.90 na výhru Splyce

 

Zápas # 2: Misfits vs Unicorns of Love
júla 2017, 20:00 CEST

V druhom zápase dnešného dňa proti sebe nastúpi ďalší zástupca EU LCS na turnaji Rift Rivals Unicorns of Love proti Misfits.

Unicorns of Love – UoL predvádzajú spoločne s Fnaticmi momentálne najlepšie predstavenie v európskej LCS. Momentálne sa nachádzajú na druhej priečke svojej skupiny o jednu výhru pozadu za tímom H2k. Osobne si myslím, že turnaj Rift Rivals bol pre nich obrovským prínosom, ktorý pretavia aj do regionálných zápasov.

Predikcia: Unicorns of Love vyhrajú.

 

EU LCS SUMMER SPLIT 2017 – 6. TÝŽDEŇ DEŇ 3

 
Zápas # 1: Roccat vs Mysterious Monkeys
júla 2017, 17:00 CEST

Roccatom sa v tomto splite nedarí. Momentálne sedia na predposlednom mieste tabuľky A so skóre 2W-5L. Mysterious Monkeys sú na tom momentálne ešte horšie. Jediné víťazstvo vybojovali proti Ninjas In Pyjamas, ktorý sú momentálne bez jedine zápasovej výhry. 

Roccat pred ligovou prestávkou predvázdal lepšie a stabilnejšie výkony ako MM. MM síce dokázali poraziť NiP, ale ani toto víťazstvo ma nepresvedčilo o tom, že má predznamenať výrazný posun v ich výkonnosti. Roccat v tomto zápase budú musieť hrať trpezlivo, zbytočne neriskovať v early game a čakať na príležitosti pri plnení objectivov.

Predikcia: Roccat zvíťazia

 

Zápas # 2: Fnatic vs Team Vitality
júla 2017, 20:00 CEST

Fnatic pred turnajov Rift Rivals v EU LCS predvádzal suverénne výkony, počas turnaj bol ich agresívny herný štýl nalomený tímami zo Severnej Ameriky. Myslím si, že to bola pre nich cenná lekcia a k zápasom v LCS budú pristupovať ešte s väčším nasadením.

V prípade ak budú chcieť VIT dosahovať úroveň Top tier tímov EU LCS musia zásadne popracovať na kontrole mapy a macro manažmente.

Predickia: Fnatic zvíťazia. Individuálne, ale aj ako tím sú na tom Fnatci lepšie, a preto si myslím že nezaváhajú ani v tomto zápase a ukážu že z turnaja Rift Rivals si do LCS priniesli len to najlepšie.

 

foto: www.lolesports.com

You may also like...

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: