EU LCS Summer Split 2017 – Týždeň 7 – Preview zápasov

EU LCS

zdroj: www.lolesports.com

Máme pred sebou 7. týždeň EU LCS. Načo sa môžeme tešiť? V prvom zápase 1 dňa sa UoL budú snažiť o posilnenie svojej pozície lídra tabuľky A. Určite si nenechajte újsť ani zápas, v ktorom sa Ninjas in Pyjamas pokúsia získať prvé body za víťazstvo. Na záver tretieho dňa sa proti sebe postavia lídri skupín v zápase Fnatic proti Unicorns of Love

PREHĽAD KURZOV NA LCS V STÁVKOVEJ KANCELÁRII TIPSPORT

Z hľadiska tipovania a hodnoty kurzov je pre mňa najväčším favoritom zápas  H2k vs G2 Esports, kurz 2.26 na výhru H2k má obrovskú value.

Fanúšikovia zo Slovenskej republiky si môžu na zápasy staviť v kancelárii TIPSPORT.SK
Fanúšikovia z Českej republiky si môžu na zápasy staviť v kancelárii TIPSPORT.CZ

TABUĽKA TÍMOV PRED 7. TÝŽDŇOM EU LCS

Skupina A

SKUPINA B

HARMONOGRAM  ZÁPASOV – 7. TÝŽDEŇ EU LCS SUMMER SPLIT 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tento týždeň bude mať Eu LCS prvýkrát 4 hracie dni namiesto tradičných troch hracích dní.

EU LCS SUMMER SPLIT 2017, 7. TÝŽDEŇ DEŇ 1

Začiatok zápasu: 20. júla, 17:00 CEST

Unicorns of Love sú momentálne na 1. mieste skupiny B a majú len tesný náskok pred H2k. Tento zápas by mal byť pre tím UoL len povinnou jazdou proti nevýrazným Roccat.

Predikcia: Unicorns of Love zvíťazia, avšak neodporúčam na zápas staviť, kvôli veľmi nízkemu kurzu. VALUE INDEX – 1/10

Začiatok zápasu: 20. júla, 20:00 CEST

Na tento zápas sa veľmi teším. Nechápem prečo na H2k je tak vysoký kurz. H2k majú vynikajúcu sezónu. Momentálne sú na druhom mieste skupiny B len o jednu výhru za UoL. Ich skóre na mapy 13-4 je vôbec najlepšie zo všetkých tímov v EU LCS. Naproti tomu G2 Esports zástupca EU LCS na Rift Rivals dokázal na tomto turnaji uhrať len jeden zápas zo šiestich  a celú sezónu sa im darí podávať nie veľmi presvedčivé výkony. V šiestom kole LCS síce dokázali poraziť Splyce 2:0, avšak Splyce momentálne nepatrí k TOP tímom EU LCS a určite si spomenieme ako G2 dohrávali mapu bez veží okolo Nexusu. Osobne si myslím, že kurz na G2 nezodpovedá ich momentálnej forme.

Predikcia: H2k vyhrajú, budem na nich tipovať. VALUE INDEX – 9/10.

NA LCS SUMMER SPLIT 2017, 7. TÝŽDEŇ DEŇ 2

Začiatok zápasu: 21. júla, 17:00 CEST

V tomto zápase pôjdem proti papierovému favoritovi Misftist. Pýtate sa prečo?
Mysterious Monkeys po príchode Amazinga a Kikise zlepšili svoj herný prejav a po ich príchode majú skóre 2W:2L, prehrali proti Fnaticom a G2 zároveň sa im podarilo poraziť tímy na spodnej strane tabuľky Roccat a NiP.
Misfits majú momentále skóre 4W-3L, ale výhry získali len proti tímom zo spodnej časti tabuľky Roccat a NiP, zároveň vyhrali proti trápiacim sa G2 Esporst.

Misfits sú v zápase samozrejme favoritom, ale kurz 4.20 na výhru MM je proste až príliš lákavý.

Predikcia: Mysterious Monkeys vyhrajú. VALUE INDEX: 5/10

 

Začiatok zápasu: 21. júla, 20:00 CEST

V tomto zápase sa herne nie príliš výrazný tím Splyce stretne s jediným týmom s nulovou bilanciou víťazstiev v tejto sezóne EU LCS Ninjas in Pyjamas. Splyce momentálne nepodávajú presvedčivé výkony a darí sa im porážať len tímy zo spodnej časti tabuliek EU LCS.

NiP stále čakajú na svoje prvé víťazstvo a myslím, že dnes by mohlo prísť.

Predikcia: Ninjas in Pyjamas vyhrajú. VALUE INDEX 3/10

NA LCS SUMMER SPLIT 2017, 7. TÝŽDEŇ DEŇ 3

Začiatok zápasu: 22. júla, 17:00 CEST

Unicorns Of Love vyzerajú byť po poslednom týždni nejaký roztrasení, idú do zbytočných teamfightov, aj napriek tomu, že sú pozadu čím dávajú súperom len ďalšiu výhodu. V budúcich zápasoch musia popracovať na svojej forme a budú usieť viac uvažovať ked pôjdu do súbojov.

FNC – sú stále Top tier tímom EU LCS. A majú náskok, ktorý im garantuje prvé miesto vo svojej skupine. Momentálne dominujú nad ostatnými tímami vo všetkých herných aspektoch a dolaďujú teamcomp pre aktuálnu metu.

UoL – Rift Rivals 2017 im veľmi nepomohol, od jeho skončenia ich hry sú menej razantné, začali síce klásť viacej dôrazu na macro, ale aj napriek tomu hry prehrávajú na zbytočných teamfightoch, do ktorých idú ako sa hovorí ,,po hlave”.

Predikcia: Fnatic vyhrajú. Aj napriek tomu, že papierovým favoritom sú Fnatici, už mnohokrát sme v LCS videli otočky tímov, ktorých výkony sa z týždňa na týžden zmenili o 180 stupňov, tento zápas budem určite sledovať veľmi pozorne.

Value Index 3/10

Začiatok zápasu: 22. Júla, 20:00 CEST

G2 Esports vyzerajú že sú v tomto zápase vo výhode, nedávno zobrali body špičkovému tímu zo skupiny B H2k a ich forma vyzerala oveľa lepšie. Ich konzistencia je stále trochu neistá, ich makro manažment a shotcalling je pre nich rozhodne silnou stránkou.

VIT ak chcú poraziť G2 musia výrazne zvýšiť a zlepšiť svoju early aggression a shotcalling.

Predikcia: G2 Esports Victory. G2 Esports sú papierovo silnejším tímom avšak v prípade kurzov odporúčam zápas preskočiť alebo staviť minimálnu stávku na VIT s kurzom 7.

Value Index 1/10

NA LCS SUMMER SPLIT 2017, 7. TÝŽDEŇ DEŇ 4

 

Začiatok zápasu: 23. Júla, 20:00 CEST

Splyce v poslednej dobe získali skalp UoL, ale aj napriek tomu, že UoL sú na čele svojej skupiny ich výkony sú značne premenlivé. Celkovo v tomto splite mám lepší dojem z hry Misfits, a preto kurz 1.75 na ich víťazstvo si určite nenechám újsť.

Predikcia: Misfits vyhrajú.

Value Index: 7/10, aj keď sa môže zdať že zápas je vyrovnaný kurz 1.75 si určite nenechám újsť.

[socialpoll id=”2451871″]

 

FOTO: www.lolesports.com

You may also like...

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: