NA LCS Summer Split – Týždeň 3 – Deň 3

NA LCS Summer Split Týždeň 3

Pri sledovaní severoamerického LCS sme boli v posledných dvoch týždňoch svedkami neuveriteľnej konkurencie na scéne NA LCS  a tretí týždeň Summer Splitu 2017 rozhodne nebude iný.

Obaja Cloud9 a Team SoloMid nie sú na vrchole tabuľky  a Phoenix 1 skutočne stratil štyri zo svojich štyroch zápasov. Je to zaujímavý trend pre severoamerickú LCS, ak si uvedomíme, že tieto tri tímy budú reprezentovať NA LCS na nadchádzajúcom turnaji Rift Rivals 2017.

Našťastie ku koncu ligy je stále dlhá doba a všetky tímy majú šancu zlepšiť  svoj štýl hry.

Po náročnom jarnom splite sa tím EnVyUs zrazu ocitne na vrchole rebríčka spolu s Counter Logic Gaming, Team Dignitas a Immortals.

NA LCS Summer Split – 3. Týždeň – 3.Deň

 

Zápas# 1: EnvyUs vs Team SoloMid

Čas začatia: 18. júna, 21:00 CET

Tím Envyus je v súčasnosti v dosť nepríjemnej pozícii, od začiatku splitu hráči EnvyUs rozhodne ukázali zlepšenie a prekonali niektoré problémy, ale ako definovať ich výkon je veľká záhada.

Ich prehra proti tímu Team Dignitas bola pre ich postavenie v tabuľke zlomová, aj napriek  vynikajúcim vystúpeniam v ďalších zápasoch.

Team Envyus – Mali niekoľko nečakaných prehier  na ceste k vyššej  pozícii v tabuľke, z ktorých sa snáď poučili. V poslednej dobe zobrali body Immortals v čistej hre 2:0  a ukázali, akú hrozbu môžu predstavovať.

2017Team SoloMid – Majú niekoľko silných stránok, ktoré naozaj svietia, ale kým sa nezlepší konzistencia ich hry, budú zažívať ťažké časy.

Tím Envyus je v lepšej pozícii, v zápase proti TSM budú musieť získať skorý tlak v džungli. Ak dokážu udržať kontrolu nad mapou, je to pre nich jedna z možných ciest k ich víťazstvu v sérii.

Predikcia: Tím EnvyUs vyhrá, osobne si myslím, že EnvyUs dokážu vyhrať tento zápas a kurz 2.6 je príliš lákavý aby som si na nich nestavil.

Stavte si na zápas v SR tu:


 

Stavte si na zápas v ČR tu:


You may also like...

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: