EU LCS Summer Split – Týždeň 3

EU LCS Summer Split Týždeň 3 – Deň 1

 

Zdá sa, že EU LCS Summer Split 2017 pokračuje v predpísanej ceste. Veľké štyri tímy G2 Esports, Fnatic, H2K a Unicorns of Love zostávajú na vrchole rebríčka a tri z nich predstavia hrdý európsky región na tohtoročnom turnaji Rift Rivals po 5. týždni letného splitu

Tento týždeň majú spodné tímy EU LCS Summer Split 2017  ligy možnosť bojovať proti sebe, aby získali zopár dôležitých bodov.

Zápas # 1: Team Vitality vs. Mysterious Monkeys
15 júna 17:00 CEST

Tím Vitality nemá v súčasnosti ani jedno víťazstvo v jednotlivých hrách a sériách, ale Mysterious Monkeys sa nachádzajú na rovnakej pozícii. Oba tímy ukázali určitý potenciál, ale nedokázali využiť nič, je to príležitosť pre jeden z tímov, aby urobil svoj prvý krok vpred.  Kto vyhrá? To uvidíme vo štvrtok 15. Júna.

Vitality – VIT sa v minulých hrách postavili proti niektorým zo silnejších tímov, v ich sérii proti Splyce boli často schopní nájsť vedenie za pomoci ich early game agresivitou. Ich najväčším problémom boli malé chyby, vďaka ktorým rýchlo stratili vedenie a spolu s nedostatkom kontroly na mape ich to stálo víťazstvo.

Mysterious Monkeys – MM majú určite ťažké časy, preniknúť do LCS a súťažiť s najlepšími tímami v regióne je pre nich výzvou. Je to pre nich príležitosť, aby urobili krok vpred a pokúsili sa ukradnúť VIT nejaké body.

Povedal by som, že Team Vitality sa ukázali ako výkonnejší tím. Podarilo  sa im  nájsť niekoľko vedúcich hráčov v ich hrách a mali nejaké dosť silné súboje. Podarilo sa im predviesť svoju  silu v early game.

MM ak sa im v skorších štádiách podarí vyhnúť chybám a prežijú počiatočný tlak, myslím, že budú schopní  prinútiť VIT, aby urobili  chyby v mid fáze hry, čo by mohlo byť  spôsob, akým MM nájde svoju prvú hru.

Predikcia: Tím Vitality vyhrá. Ich sila v skorej fáze hry je v tomto momente pomerne nepopierateľná, často nájdu alebo vytvárajú skoršie príležitosti, ktoré ich privádzajú do výhodnej pozície,  ich nedostatok v makroekonomike by však mohol spôsobiť, že tieto série budú ťažké. Myslím, že sa stretnú s niekoľkými problémami proti MM, ale nakoniec sa dosiahnu výhru.

 

Zápas # 2: ROCCAT vs. Fnatic
15 júna,  19:00 CEST

Roccati sa možno trocha boja, že budú čeliť  neporaziteľným Fnaticom, ale nemali by. Ukázali potenciál v každej sérii, ktorú v tom čase odohrali, vždy sa im podarilo vziať hru na predĺženie série a už sa im podarilo zatlačiť niektoré špičkové tímy v regióne, nemali by to byť ani proti Fnatic inak. Fnatic sa usilujú o perfektné skóre  4: 0, aby utužili svoje miesto na vrchole skupiny A. Môže ich Roccat zastaviť? Nalaďte sa do série, ktorá  sa odhraje vo štvrtok 15. júna, aby ste to zistili!

Roccat – ROC bojovali v každej sérii, v ktorej hrali, ukázali dosť potenciálu a fantastickú základňu na zlepšenie. Ich skorá hra nie je taká zlá; Ich stredná fáza hry taktiež  nie je zlá. Budú však potrebovať ešte trocha napredovať, ak pomýšľajú na šplhanie v tabuľke.

Fnatic – FNC ukázali fantastické množstvo potenciálu naprieč celou hrou  zatiaľ neukázali veľa labých stránok. Možno potrebujú ešte niekoľko drobných vylepšení, ale aj napriek tomu vyzerajú ako najimpozantnejší tím v EU LCS, ktorý budú ostatné tímy pozorne sledovať.

Fnatic sú v tejto sérii určite favoritmi, pretože ich neporaziteľnosť ukazuje, ako ďaleko sa posunuli ako organizácia od začiatku jarného splitu. Odohrávajú zápasy proti špičkovým tímom a porážajú tímy, od ktorých sa očakáva, že sa budú umiestňovať na  tých najvyšších pozíciách.

Fnatic  ukázali veľké využitie mikro a makro elementov vo svojich hrách. Roccat budú mať v tejto sérii určite ťažké časy, ale sú pretrvávajúci a ukázali, že adaptácia na hru súpera je pre nich veľmi dôležitá a silná zbraň. Ak sa dokážu prispôsobiť stratégiám, ktoré Fnatic ukázali, mohli by nájsť spôsob, ako priviesť Fnatic na kolená.

 

Predikcia: Fnatic Vyhrá.  Roccat ukázali určitú rozmanitosť a ich adaptácie boli ohromné. Nemyslím si, že bude stačiť, aby porazili Fnatic, ale určite sa môžeme tešiť na skvelé zápasy.

Na zápasy si môžete v Slovenskej republike staviť tu:V Českej repubike tu:


EU týždeň LCS Summer Split 3. Týždeň – 2.Deň

Zápas # 1: Misfits vs G2 Esports
16 júna 17:00 CEST

 

Misfits sú na tom momentálne horšie ako v jarnom splite, majú viacero problémov vo vnútri týmu. G2 Esports sú šampióni jarného splitu. Momentálne nemajú zlú formu, ale určite potrebujú urobiť niekoľko drobných vylepšení, ak chcú opäť pomýšľať na dosiahnutie vrcholu tabuľky

Misfits – Zdá sa, že MSF majú ťažšie časy, ale mnohé z ich hier stále ukazujú, že hrať vedia. Ich prispôsobenie sa hre súpera je niečo čo im oproti ostatným týmom dáva hernú výhodu, spolu s ich mikroprocesmi a makroekonomikou. MSF by mali ešte popracovať na kontrole mapy, ak chcú pomýšľať na víťazstvo proti  G2.

G2 Esports – G2, ktorí sa snažia opäť vyhrať letný split, sa stretli s niekoľkými problémami. Boli pravdepodobne neočakávané. Je dôležité aby G2 zlepšilo svoje výkony, nakoľko to pomôže celému regiónu.

G2 Esports, aj keď majú rovnaké skóre ako MSF a v predošlých zápasoch podali veľmi podobné výkony, sú miernymi favoritmi. Počas série proti Fnaticom dokázali posunúť sériu do tretej hry a ich podobná výkonnosť proti iným tímom im väčšinou priniesla víťazstvo. MSF budú musieť hrať v tejto sérii s istotou a bez stresu. Na linkách majú skúsenejších hráčov, ktorý by mal v early game získavať miernu výhodu, ktorú by mali pretaviť v zdrvujúci mid game.

Predikcia: G2 Esports Vyhrá. G2 Esports má lepšie a stabilnejšie výkony. Mali viac víťazstiev so skóre 2-0  a viac potrápili svojich protivníkov. Myslím si, že dôvera spolu s ich trochu lepšou konzistenciou im poskytne výhody, ktoré potrebujú na to, aby zvíťazili.

Zápas # 2: Splyce vs Unicorns of Love
16 júna 19:00 CEST

Splyce určite urobili solídny pokrok od začiatku tohto splitu, podarilo sa im odraziť  odo dna ich skupiny a podávajú stále lepšie a stabilnejšie výkony. To sa hodí, pretože sa chystajú čeliť najvyššie umiestnenému týmu zo skupiny B Unicorns of Love. UoL ešte neprehrali sériu a sú na rovnakej úrovni ako ich súperi zo skupiny Fnatic. Udržia svoje postavenie v skupine alebo ich Splyce porazia?

Splyce – SPY určite predviedli pekné herné momenty a schopnosť pozbierať sa, zlepšiť svoje výkony a odraziť sa od dna tabuľky je pre nich obrovský morálny bonus.

Unicorns of Love – UoL sú spokojný na prvom mieste svojej skupiny. Dôvera vo vlastnú silu  im dovolila ukázať fantastické gameplaye a rozhodne sa budú snažiť uplatniť to aj v tejto sérii.

UoL majú tieto výhody; Doteraz zdolali každý  konkurenčný tím vo svojej skupine a doteraz nenarazili na žiaden vážnejší problém. Trocha sa v poslednej hre potrápili s H2k, čo si myslím. Že pre nich bolo len a len dobré, keďže im to dalo informácie o tom čo ešte musia vo svojich hrách zlepšiť.

Splyce sú rozhodne trochu pozadu, mali nejaké silné hry, avšak nič nenasvedčuje tomu, že majú schopnosti aby porazili UoL. Ich schopnosť vrátiť sa do hry je pre nich určite veľkou výhodou, avšak nemyslím si, že UoL ich k tomu pustia.

Predikcia: UoL Vyhrajú. UoL vyzerajú ako kandidát na víťazstvo v letnom splite.

Na zápasy si môžete v Slovenskej republike staviť tu:V Českej repubike tu:

 

EU LCS Summer Split 3. Týždeň – 3.Deň
Zápas # 1: ROCCAT vs Ninjas in Pyjamas
júna / 17:00 CET

Predikcia bude aktualizovaná

Zápas # 2: Team Vitality vs. H2K Gaming
17 júna / 19:00 CEST

Predikcia bude aktualizovaná

 

You may also like...

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: