EU LCS Summer Split – Týždeň 4 – Preview zápasov

Štvrtý týždeň EU LCS Summer Split 2017 ponúkne skutočné pochúťky všetkým európskym fanúšikom EU LCS  – čoskoro sa začnú zápasy tímov medzi skupinami.

G2 Esports a Unicorns of Love budú bojovať o dôležité body, okrem toho Fnatic a H2K Gaming budú takisto chcieť  obhajovať svoje prvé miesta v tabuľkách.

Kvalifikácia na tohtoročný Worlds bude viac vzrušujúca ako kedykoľvek predtým, mnohé tímy majú stále možnosť sa kvalifikovať  na najočakávanejší  turnaj  roku 2017. Štvrtý týždeň LCS EÚ začína 22. júna – nenechajte si ho újsť!

Prehľad kurzov v stávkovej kancelárii fortuna: 

Harmonogram  zápasov a výsledky – 4 týždeň LCS EU Summer Split 2017

4 týždeň EU LCS očakáva všetkých fanúšikov League of Legends s remakeom finále jarného splitu v roku 2017 – G2 Esports sa postaví proti Unicorns of Love. Prvým zápasom v tomto týždni bude zápas medzi Misfits a Team Vitality.

EU LCS Summer Split 2017 – 4. týždeň Deň 1

Zápas # 1:Misfits vs. Team Vitality
22. júna, 17:00 CEST

Misfits sa nedávno fantasticky predviedli. Boli schopní zobrať G2 Esports body vo veľmi napínavých hrách a teraz sú  na vrchole skupiny A spolu s tímom Fnatic. Tím Vitality urobil krok smerom dopredu, dokázal prekonať tím Mysterious Monkeys  a urobil krok smerom k zabezpečeniu pohodlného miesta v skupine.

Misfity – MSF sa jednoznačne zlepšili, aj keď len nepatrne. Mali predtým problémy s mnohými  súpermi, dokonca aj s tými, ktorí boli pod nimi v tabuľke, takže výhra nad G2 Esports a získanie bodov proti tak silnému súperovi bolo pre nich veľmi dôležité. Určite sa budú snažiť potvrdiť svoje miesto v skupine aj proti tímu Vitality.

Vitality – VIT urobili krok vpred, krok smerom na vyššie priečky tabuľky. Ich pozícia bola predtým viazaná na spodnú pozíciu v skupine B, ale podarilo sa im dokázať, že majú naviac. Dokázali poraziť Mysterious Monkeys v čistej sérii 2:0, mohlo by to predznamenať začiatok série ich zlepšení?

Predikcia:  Misfits Vyhrá. Táto hra predstavuje prvý súboj medzi   dvoma skupinami v EU LCS a Misfits je v popredí skupiny,  osobne považujem  za silnejšiu

Zápas # 2:Fnatic vs. H2K Gaming
22. júna, 20:00 CEST

Pravdepodobne toto bude jeden z najzaujímavejších zápasov medzi dvoma skupinami LCS EU. Fnatic sú v  hornej časti skupiny A pred tímom Misfits iba o niekoľko málo bodov, a to isté platí pre H2k v skupine B.

Fnatic – FNC  Stratili nečakane body v súboji  proti papierovo slabšiemu tímu Roccat. FNC nedokázali  nájsť svoju taktiku a namiesto toho počas zápasov robili chyby čo ich stálo celú sériu. Ak sa opäť neskonsolidujú a  znova nevyberú vhodnú taktiku, ktorú budú dodržiavať  opäť môžu mať problémy.

H2k – H2k v priebehu týždňov dokázali prehrať  menej zápasov a sedia v hornej časti tabuľky, len s jednou stratou, ktorá ich oddeľuje od  Unicorns of Love. Tento zápas by im mohol pomôcť dostať sa na vrchol skupiny, podarí sa im ho vyhrať?

Ak vezmeme do úvahy najaktuálnejšie hry, zdá sa, e žH2k sú vo výhode. Fnatic sa bude musieť vyhnúť prílišnej  sebadôvere, pretože ich chyby ztoho plynúce môžu byť pre nich veľmi nebezpečné. Dokonca aj malé herné  chyby v takomto ťažkom zápase  ich môžu stáť vedenie.  H2k budú pravdepodobne hľadať pozície k výhodným  teamfightom  a budú sa snažiť získať Sight kontrolu nad mapou.

Predikcia: Fnatic Vyhrá. Ak sa Fnaticom podarí  vyhnúť tým istým chybám, ktoré robili v zápase proti Roccat, a ktoré podľa môjho názoru pramenili z prílišnej sebadôvery, myslím že dokážu, že sú najlepším tímom v  LCS EU

EU LCS Summer Split 2017 – 4. týždeň Deň 2

Zápas # 1:ROCCAT vs. Splyce
23. júna, 17:00 CEST

Roccatom sa podarilo predviesť  sériu silných výkonov a vzali drahocenné body  Fnaticom. Táto výhra  pre nich určite bola obrovský posun vpred, pretože dokázali, že môžu udržať a ovládať vedenie proti extrémne silným protivníkom.

ROCCAT – ROC rozhodne postupujú smerom nahor, tím na spodnom konci tabuľky by nemal byť  schopný poraziť Fnatic, ale ROC toho schopí  boli, čo môže niečo prezrádzať o ich momentálnej výkonnosti. Podarilo sa im vytvoriť a udržať vedenie, ťažiť zo súperových chýb, ovládať mapu a správne vyberať svoje ciele.  Určite ukázali známky zlepšenia a pravdepodobne budú chcieť skúsenosti z posledného zápasu proti Fnaticom pretaviť aj do tohto zápasu.

Splyce – SPY ich výkonnosť je jeden veľký otáznik, early game o ničom. Avšak ak dokážu prekonať túto fázu hry v tých ďalších fázach dokážu konkurovať aj tým najsilnejším tímom.

Splyce do posledného týždňa mali silnejšie a konzistentnejšie celkové výkony. Early game môže byť ich slabosťou, ale opakovane ukázali, že sa môžu vrátiť do hry.

Ak sa tímu Splyce podarí získať výhodu v early game, určite sa pokúsia ju preniesť aj do ďalšej fázy hry, v ktorej sú už vo všeobecnosti lepší. Roccat sa budú chcieť sústrediť na to, aby predviedli nejakú rannú agresiu a pokúsia sa získať nejaké zlato na junglerovi SPY.

Predikcia: Roccat Vyhrá v kurze 2.25. Aj napriek tomu, že Splyce mali konzistentnejšie a silnejšie celkové výkony si myslím, že Splyce vyhrajú. Roccat ukázali zlepšenie a vyhrali minulý týždeň proti Fnaticom, čo im určite zdvihlo sebavedomie, a podľa mňa to bude presne ten faktor, ktorý rozhodne aj v tomto zápase.

Zápas # 2: Unicorns of Love vs. G2 Esports
23 júna, 20:00 CEST

Unicorns of Love sú na ceste na vrchol svojej skupiny, ale cestou narazili na niekoľko problémov.

G2 Esports uviazli uprostred svojej skupiny, dokážu to po tomto týždni zmeniť?

Unicorns of Love – UoL  dominovali nad väčšinou svojej skupiny, ale nedávno prehrali proti Splyce.

G2 Esports – G2 sú predchádzajúci majstri LCS EU, zvíťazili v Spring split 2017 a bojujú na MSI, ale ak chcú región reprezentovať aj na Worlds 2017, musia sa prebudiť a podať omnoho lepšie výkony.

UoL   majú v tomto smere výhodou, mali viac konzistentných výkonov a nachádzajú sa na najvyššej pozícii v tabuľke svojej skupiny. G2 Esports sedia na treťom mieste bez veľkého priestoru na zlepšenie svojej pozície. Zlyhanie v jednom zápase by mohlo rýchlo spôsobiť, že sa dostanú na štvrté miesto a to by bolo prvá krát pre tento historický tím LCS EU. UoL pravdepodobne budú v celom zápase dôsledne tlačiť, takže G2 sa budú chcieť pokúsiť hrať pomalším tempom, pracovať s ich víziou a ovládaním mapy.

Predikcia: UoL vyhrajú. Napriek tomu, že G2 Esports majú celkovo známejšiu históriu v EU LCS, UoL majú v Summer splite lepšie výkony. Existujú rozdiely medzi ich súpermi a je ťažké posúdiť obtiažnosť každej skupiny v porovnaní s tou druhou, ale UoL sa rozhodne zdajú byť silnejším tímom.

EU LCS Summer Split 2017 – 4. týždeň Deň 3

Zápas # 1: Ninjas in Pyjamas vs. H2K Gaming
24. júna,17:00

Tento zápas je z hľadiska predikcie pre mňa nezaujímavý, a preto sa nebudem ani veľmi rozpisovať. Predpokladá sa víťazstvo H2K, ale hrať na nich v kurze 1.05, môže len úplný blázon.

Predikcia: H2K vyhrá v smiešnom kurze 1.05

Zápas # 2: Fnatic vs. Mysterious Monkeys
24. júna, 20:00 CEST

Tento zápas je rovnaký ako zápas NiP vs H2K, na 99 % vyhrajú Fnatic, ale kľudne môžu zápas pustiť ako proti Roccatom, čiže hrať na nich v kurze 1.05 určite neodporúčam.

Predikcia: Fnatic vyhrá v smiešnom kurzez 1.05

 

Na zápasy si môžete v Slovenskej republike staviť tu:V Českej repubike tu:

 

You may also like...

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: