HYPERX PULSEFIRE – VŠE CO HRÁČ POTŘEBUJE

HYPERX PULSEFIRE

V obchodech se objevila novinka od HyperX. Je to první myš od HyperX a její celý název je Pulsefire FPS. Díky této novince je už možné mít kompletní sadu periferií od tohoto výrobce.

HyperX Pulsefire
Zdroj: pcworld.com

Pulsefire je optická myš se spínači Omron a senzorem Pixart 3310, který používají i další výrobci herních myší jmenovitě třeba SteelSeries nebo Mionix. Myš má volitelnou citlivost pomocí tlačítka pod kolečkem, a to v čtyřech možnostech 400/800/1600/3200 DPI. Ergonomicky je tvarovaná pro praváky, pro které má také na levém boku dvě programovatelná tlačítka. Jejich funkce se nastavuje v každém programu zvlášť, protože myš nemá žádný software, do kterého by se daly ukládat profily. Kolečko myši je podsvíceno několika barvami v závislosti na zvolené citlivosti senzoru. Svítí také zadek myši, kde se nachází červené logo HyperX.

HyperX Pulsefire
Zdroj: pcworld.com

Na hřbetě je myš kompletně z hladkého plastu a po bocích je guma se vzorem proti klouzání. Jak levé, tak pravé tlačítko je lehce prohnuté pro pohodlné klikání. Velkou část spodní strany myši zabírají kluzné plochy, které zaručují pohodlné pohyby s myší i na špatném povrchu. Z myši vede 1,8 metru dlouhý červeno-černě opletený kabel zakončený klasickým USB 2.0. Váha celé myši je 95 gramů.

Zdroj: www.nikktech.com

Myš se vyhnula moderním experimentům s tvary a ani cenou nevybočuje z řady svých konkurentů od Razeru nebo SteelSeries. Cena myši je asi 1 600 Kč.

You may also like...

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: