NA LCS Summer Split 2017 – Týždeň 4 – Preview zápasov

Šialená jazda menom NA LCS pokračuje vo svojom už štvrtom týždni, a určite sa máme na čo tešiť. Tak ako predošlých týždňoch určite aj teraz sa môžeme tešiť na prekvapivé súboje a možno ešte prekvapivejšie výsledky.
Ak ste spolu so mnou sledovali jarný split, určite rovnako ako mňa aj Vás prekvapia mená, ktoré sú momentálne na vrchole tabuľky NA LCS. Counter Logic Gaming so skóre 6-2, Team Dignitas so skóre 5-2 a Immortals so skóre 7-1, zatiaľ čo Cloud 9 sa trápi so skóre 4-3.

Ďalšie novinky zo sveta LoL esports nájdete  na stránke e-games.sk.

PREHĽAD KURZOV V STÁVKOVEJ KANCELÁRII FORTUNA: 

 

Hráči zo Slovenskej republiky si na zápas môžu staviť na ifortuna.sk TU:

Hráči z Českej republiky si na zápas môžu staviť na ifortuna.cz TU:

HARMONOGRAM  ZÁPASOV – 4 TÝŽDEŇ LCS NA SUMMER SPLIT 2017

Immortals budú tento týždeň bojovať o prvé miesto v tabuľke proti silným tímom ako sú Counter Logic Gaming a Dignitas. Phoenix 1 sa tento týždeň v súboji  proti Team Liquid a Echo Fox pokúsia získať svoje prvé víťazstvo v Summer Splite.

EU LCS SUMMER SPLIT 2017 – 4. TÝŽDEŇ DEŇ 1

Zápas # 1: Immortals vs. Counter Logic Gaming
Začiatok: 23. júna 24:00 CEST
Hneď prvý zápas tohto týždňa NA LCS, nám prinesie neskutočné divadlo, v ktorom sa stretnú pravdepodobne dva najsilnejšie tímy regiónu.
V tomto zápase budú o víťazstve rozdhodovať aj tie najmenšie chybičky, alebo prekvapenie v stratégiách tímov.

Predikcia: Immortals zvíťazia. Aj napriek tomu, že predpokladám veľmi vyorvnaný zápas, podľa môjho názoru Immortals potvrdia svoju prvú priečku v tabuľke a dokážu tento zápas priviesť do víťazného konca.

Zápas # 2: Echo Fox vs. Phoenix1
Začiatok: 24. júna, 03:00 CEST
Phoenix1 sa ešte nepodarilo zvíťaziť aj v jednom zápase, podarí sa im to tento týzdeň.
Ok, poďme sa pozrieť na tento zápas. Phoenix 1 nemá zatiaľ ani jedno víťazstvo, Echo Fox sa nachádzajú pohodlne v strede tabuľky. Osobne si myslím, že Phoenixovia majú nato poraziť niekoho z regiónu, bude pre nich siedmy zápas ten štastný?.
Predikcia: Phoenix 1 Vyhrá. Víťazstvo aj toho najslabšieho týmu raz musí prísť, a ja verím, že to bude práve tento týždeň proti Echo Foxu

EU LCS SUMMER SPLIT 2017 – 4. TÝŽDEŇ DEŇ 2

Zápas 1: Team SoloMid vs. FlyQuest
Začiatok: 24. júna, 21:00 CEST
Čo povedať k tomu súboju, stretnú sa proti sebe dva roozličné tímy, na jednej strane Team Solomid, ktorý si už nemôže dovoliť stratu akýchkoľvek bodov na strane druhej tím FlyQuest, ktorému sa zatiaľ podarilo vyhrať iba raz, a aj to proti tímu, ktorý zatiaľ na svojom konte má iba prehry.
Predikcia: Tím Solo Mid Vyhrá.

Zápas # 2: Cloud9 vs. Team Liquid
Začiatok: 24. júna, 21:00 CEST
Tím Cloud 9 sa zdá byť pomerne silný, ale zatiaľ sa mu nepodarilo dosiahnuť na špicu tabuľky NA LCS. Tím Liquid naopak je umiestnený na dne tabuľky, a to aj napriek tomu, že niektoré ich doterajšie výkony sa zdali byť pomerne dobré.
Predikcia: Cloud 9 Vyhrá. Napriek tomu, že TL získali jedno víťazstvo, sú stále jedným z najslabších tímov v regióne a majú menej individuálnych víťazstiev v zápasoch ako posledný tím n tabuľky. Keďže C9 ukazuje oveľa lepšie výkony, nemyslím si, že v zápase budú mať proti TL príliš veľa problémov.

Zápas # 1: Counter Logic Gaming vs. Team EnvyUs
Začiatok: 24. júna, 24:00 CEST
Tím Envyus dosiahol , dokázal poraziť niektorých mimoriadne silných súperov. Sú na peknej stabilnej pozícii v tabuľke, čo sa však môže rýchlo zmeniť. Counter Logic Gaming sa snažia zaujať prvé miesto tabuľky NA LCS, zaváha Immortals, a podarí sa im to? To uvidíme už tento týždeň
Counter Logic Gaming – majú neskutočne silný late game, a ich schopnosť v teamfightoch poznať silné stránky svojich hrdinov ich predurčuje byť na tope ligy.
Team Envyus – NV neboli najuniverzálnejší tím, ale ukázali, že dokážu predviesť comeback aj proti najsilnejším tímom v regióne.
Predikcia: Counter-Logic Gaming Vyhrajú.

EU LCS SUMMER SPLIT 2017 – 4. TÝŽDEŇ DEŇ 3

Zápas # 1: Team SoloMid vs. Echo Fox
Čas začatia: 25. júna, 21:00 CEST
Team Solo Mid – TSM zo zápasu na zápas sa zlepšujú a cieľom tejto organizácie, je postup na čo najvyššie miesto v tabuľke svojho regiónu, o čom rozhodnú najmä zápasy proti najsilnejším tímom ako sú Immortals, Dignitas, alebo CLG. V prípade ak chcú pomýšľať o posune v ladderi, musí byť pre nich víťazstvo na Echo Fox povinnou jazdou.
Echo Fox – FOX, zdá sa že FOX začali stagnovať, v posledných zápasoch im chýba nejaký progres, ostatné tímy sa postupne zlepšujú, hráči si začínajú na seba zvykať, čo práve u Foxov chýba.
Predikcia: Tím Solo Mid Vyhrá. Na tento zápas si určite stavím, v krásnom kurze 1.4, moje kurzové očakávania boli v rozmedzí 1,15 až 1,25. Kurz 1.4 má určite hodnotu.

Zápas # 1: Team Liquid vs. Phoenix1
Čas začatia: 25. júna, 21:00 CEST
Team Liquid – TL nepatria medzi najsilnejšie tímy, a preto uvidíme ak osi dokážu poradiť s novou súpiskou Phoenix 1.
Phoenix 1 – PL ich zmena v súpiske hráčov im určite pomohla, pretavia sa tieto zmeny aj v tomto zápase? osobne si myslím, že áno.
Phoenixom sa podarilo uchmatnúť body v jednoznačných hrách proti Echo Fox, za zlepšenie môže určite zmena hráča na pozícii jungle. Uvedomujú si to aj hráči Team Liquid, a dokážu Phoenixom zabanovať správnych jungle herov?
Predikcia: Phoenix 1 Victory. Nový hráči P1 hrajú úplne inak, sú plný sebadôvery. Osobne si myslím, že zlepšovanie P1 bude pokračovať a j v tomto zápase a podarí sa im uchmatnúť TL body. Určite si na tento zápas vyskúšam podať v krásnom kurze na P1, 1.6.

Zápas # 2: Cloud9 vs. Team Dignitas
Čas začatia: 25. júna, 24:00 CEST
Na tento zápas poviem len jedno, pozrite sa na kurzy. Ok CLoud 9 a Team Dignitas, sa môžu javiť ako potencionálne vyrovnané tímy. Ale prečo potom kurz na výhru Dignitas 2.02? Robia si srandu?
Predikcia: tím Dignitas Vyhrá. Kurz 2.02 na výhru Dignitas v tomto zápase má určite svoju hodnotu.

Zápas # 2: FlyQuest vs. Team Envy
Čas začatia: 25. júna, 24:00 CEST
Flyquest sú na tom v tejto fázy ligy veľmi zle. Team Envy nepodáva najužásnejšie výkony, ale myslím si, že ich hra bude na Fly Quest stačiť. Osobne, ale kurz 1.4 na výhru EnvyUs sa mi nezdá dostatočný.

Predikcia: Tím Envyus Vyhrá, avšak stávku na tento zápas vynechám

 

 

You may also like...

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: