RIFT RIVALS 2017 NA vs EU: Deň 3 – Preview zápasov

rift rivals deň 3

zdroj: www.lolesports.com

Po druhom dni opäť plnom prekvapení, vám prinášam preview zápasov pre tretí deň RIFT RIVALS 2017. Určite sa máme opäť na čo tešiť.

Preview zápasov druhého dňa si môžete pozrieť TU.

V prvom zápase ma mierne sklamalo C9, ktorým sa nepodarilo vyhrať nad UoL  a pripravili ma o 4 eurá.

Následne mi ale zlepšili náladu P1, ktorý  víťazstvom mi zlepšili konto o 9 eur. Fnatic ma následne potopili a obrali o tri eurá.

Najdôležitejší zápas bol UoL proti TSM, kde som na tím TSM stavil 7 Eur. A TSM? dokázal zápas zahodiť ako z veľkej knihy, keď ani obrovský gold lead Bjergsena so Syndrou nestačil na podvýživeného Vladimíra.

Celkovo mi druhý deň nevyšiel podľa predstáv keď moja stávková bilancia bola v mínuse 2 eurá.

Ale teraz hlavu hore v ústrety tipovaniu na tretí deň Rift Rivals

Výsledky druhého dňa Rift Rivals 2017 Na vs Eu

  1. Cloud 9 vs Unicorns Of Love – 0:1
  2. G2 Esports vs Phoenix 1 – 0:1
  3. Team Solomid vs Fnatic – 1:0
  4. Cloud 9 vs G2 Esports – 1:0 
  5. Phoenix 1 vs Fnatic – 0:1
  6. Unicorns of Love vs Team Solomid – 1:0

 

VŠETKY  ZÁPASY 2. DŇA RIFT RIVALS 2017 si môžete pozrieť tu:

 

PREHĽAD KURZOV V STÁVKOVEJ KANCELÁRII FORTUNA: 

HARMONOGRAM  ZÁPASOV – 3. Deň RIFT RIVALS 2017 NA vs EU

 

PREVIEW ZÁPASOV 3. DEŇ

 

Zápas#1: Phoenix 1 vs G2 Esports
07.07.2017 / 17:00 CEST

Vyzerá to, že Phoenix 1, ktorý sa neskutočne trápi v NA LCS dostal s príchodom nového junglera MikeYunga druhý dych. V druhom dni Rift Rivals Phoenix 1 neskutočne prevalcovali G2 hlavnú zásluhu na tom mal vynikajúco hrajúci MikeYung za Leeho a adc Arrow so svojím Twitchom. V druhom zápase len tesne podľahli tímu Fnatic, keď veľký gold lead zahodili v jednom teamfighte po ktorom Fnatici dokázali zrovnať ich Nexus so zemou. Najväčšiu slabinu v tíme P1 vidím na ich tope na ktorom Zig nepodáva optimálne výkony.

G2 je ako na hojdačke jeden zápas zahrajú vynikajúco ďalší už trocha horšie, ich prvý zápas v druhom dni Rift Rivals by sa dal popísať ako bez šťavy, hráči G2 farmili na linkách, ale za celú hru nevymysleli nič prevratné.

Druhý zápas bude o banoch pickoch a early game, keďže opätovne predpokladám agresívne picky na strane P1 a late game picki na strane G2.

Predikcia: Phoenix 1 vyhrajú, myslím si že P1 určite majú kvalitu na to aby zdolali G2 a osobne nechápem prečo stávkové kancelárie ich podceňujú do takej miery, že je na ich výhru kurz 3.28, stávka 3/10.

Zápas#2: Unicorns Of Love vs Cloud9
07.07.2017 / 18:00 CEST

Máme pred sebou rematch druhého dňa Rift Rivals 2017. UoL po katastrofálnom prvom dni mierne zlepšili svoje renomé. Cloud9  na tomto turnaji zatiaľ podáva priemerné výkony, niektoré zápasy sa im podaria niektoré nie, nevyzerá to na žiadnu  blamáž, ale ani na žiaden žiarivý úspech na medzinárodnej scéne. C9 prvý zápas proti UoL prehrali. V tomto zápase bude záležať najmä na disciplinovanosti hráčov UoL. V prípade ak sa zdržia zbytočne riskantných hier a chýb predpokladám, že zápas dotiahnu do víťazného konca a to aj v nadväznosti na výhru UoL proti TSM, kedy UoL dokázal vďaka komfortnej kompozícii tímu predviesť parádny comeback.

Predikcia: UoL vyhrajú. V prípade ak sa UoL spoľahne na svoje comfort picky odporúčam nízku stávku na UoL 2/10


Zápas#3: Fnatic vs Team Solomid
07.07.2017 / 19:00 CEST

Rematch – najväčších predturnajovích favoritov  na postup do grandfinále. V prvom zápase týchto súperov sa viacej darilo TSM, hlavne vďaka vynikajúcim Ashe arrowom Doublelifta v spojení s Bjergsenovou Syndrou na mide, ktorí dokázali vymazať Aniviu Fnaticov na mide.

Predikica: TSM vyhrá, určite preferujem stávku na TSM najmä vďaka nepochopiteľne vysokému kurzu, ktorý výrazne preferuje výhru FNC, aj napriek tomu, že zápas je z papierového hľadiska minimálne vyrovnaný. Nizka stávka na TSM 3/10


Zápas#4: Phoenix 1 vs Unicorns of Love
07.07.2017 / 20:00 CEST

Prekvapenie turnaja Phoenix 1 nastúpia proti neistým UoL, hra P1 závisí na výkonoch ich junglera MikeYunga, ktorý udáva tempo hre a snaží sa v early game poskytnúť svojim spoluhráčom čo najväčšiu výhodu na linkách, v prípade ak sa svojimi výkonmi k nemu pridajú aj adc Arrow a mid Ryu, P1 môžu poraziť akýkoľvek EU a NA tím.

Predikcia: Phoenix 1, kurz na vynikajúco hrajúcich P1 proti nevýrazným UoL je 2.7? Nie je sa o čom baviť. Odporúčam strednú stávku na P1 5/10

 


Zápas#5: Fnatic vs Cloud9
07.07.2017 / 21:00 CEST

Neviem čo sa deje s Európskymi tímami na medzinárodnej scéne. Počas LCS Fnatici predvádzali omnoho lepšie a presvedčivejšie výkony ako C9, ale aj napriek tomu Fnatici tím C9 nedokázali v prvom zápase poraziť. V prípade ak chcú Fnatici pomýšľať na postup do grandfinále musia tento zápas vyhrať. C9 Contractz predviedol v zápase proti G2 neskutočné predstavenie so svojím Kha Ziksom, v prípade ak predvedie niečo podobné aj proti Fnaticom šanca na úspech je vysoká.

Predikcia: V tomto zápase si myslím, že FNATICI sa prebudia a dokážu ho vyhrať. Vzhľadom na nízky kurz na výhru Fnaticov odporúčam stávku preskočiť.


Zápas#6: G2 Esports vs Team Solomid
07.07.2017 / 22:00 CEST

G2 sme pred turnajom považovali za čierneho koňa čo sa nám bohužiaľ nepotvrdilo. Papierovo tento zápas je jednoznačne v prospech Team Solomid, a je pre mňa nepochopiteľné prečo je kurz na výhru TSM vyšší ako kurz na výhru G2.

Predikcia: TSM vyhrá, stávka na výhru TSM v kurze 2 – 7/10

FOTO: www.lolesports.com

You may also like...

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: